Курс фунта до долару в Харкові на сьогодні

GBP/USD
 •  

У багатьох людей, що зберігають свої накопичення в іноземній валюті, виникає необхідність обміняти грошові кошти. Це може бути пов'язано, наприклад, з великою покупкою або планованої поїздкою за кордон. Серед «твердих» світових валют, яким довіряють багато українців, - євро, американські долари і англійські фунти. Останній тип хоч і не є найпопулярнішим в нашій країні, але цілком може виявитися у фрілансера або віддаленого працівника. Якщо необхідно поміняти їх на американські «зелені», слід звертати увагу на курс фунт до долара, що дозволить зробити процедуру максимально вигідною.

Від чого залежить курс англійського фунта до долара?

Поточний курс англійського фунта до долара постійно представлений на нашому сайті. За статистикою він є дуже динамічним і безперервно змінюється протягом дня. З останніми змінами можна відразу ознайомитися на нашій сторінці, що дає можливість оперувати найактуальнішою інформацією. Моніторинг вартості валют протягом якогось часу дозволить вам вибрати найбільш вдалий момент для проведення обміну.

Валютні коливання чутливі до різних змін в світі. Серед основних факторів, що впливають на курсові показники:

 • монетарна політика основних світових гравців ринку;
 • фінансові транзакції на біржах і відкритому ринку;
 • економічні показники Великобританії і США;
 • рівень інфляції та резервних вимог;
 • макроекономічні показники держав.

Обміняти англійський фунт до долара вигідніше без залучення національної гривні. Це дозволить уникнути непотрібної конвертації і заощадить ваші кошти. Тому обмін зручніше виконувати безпосередньо. Як краще це зробити?

Фунт до долара: курс і процес обміну в Харкові

Для початку слід підібрати надійний обмінник, який допоможе провести операцію по найбільш прийнятною ціною. Сьогодні ця сфера перенасичена численними сайтами-обмінниками, ряд яких націлений виключно на отримання максимальної вигоди від своїх користувачів. При цьому інтерес клієнтів до уваги не береться, а деякі липові контори просто «кидають» своїх клієнтів, залишаючи їх ні з чим.

Тому крім ознайомлення з курсом фунта до долара, необхідно приділити час перевірки легальності обмінника. Для початку варто упевнитися в реальності обмінного пункту, сторінку якого ви вивчаєте. Також в будь-якому надійному обмінному пункті доступна вся необхідна для подібних установ документація. Крім того, потрібно переглянути відгуки про даному конкретному пункті. Багато користувачів відзначають, що тільки на порталах реально існуючих обмінників відстежується рух валютного курсу на вітчизняному ринку в режимі 24/7.

Всім перерахованим вище критеріям задовольняє https://obmenka.kharkov.ua/. Тут встановлена найбільш вигідна курсова різниця і можна абсолютно безпечно обміняти грошові кошти.

Англійський фунт до долара: переваги пункту обміну

Нижче зібрані дані опитування клієнтів, які відзначили такі переваги наших обмінних пунктів:

 • надійність. Наші обмінники працюють вже багато років, пройшовши як хороші часи, так і економічні кризи в Україні. Весь цей час вони продовжували безперервно функціонувати. Що говорить про нашу стабільність і здатності справлятися з економічними падіннями. Відповідну документацію можна перевірити особисто, запросивши його у співробітників обмінного пункту в Харкові;
 • широкий перелік послуг. На відміну від інших подібних установ, ми не обмежуємося винятково одним видом фінансових операцій. Кожен наш відвідувач може скористатися такими послугами - продати, купити або обміняти валюту, а також виконати грошовий безготівковий переказ в далеке або близьке зарубіжжя. Причому у нас ви зможете провести ці операції вигідніше, ніж в банківській установі;
 • зручне розташування. Це дуже важливий фактор, особливо для таких великих міст як Харків, адже пересування в інший кінець міста може зайняти досить багато часу. Ми розташовані максимально зручно - в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Площа Конституції»;
 • доступність і актуальність інформації. Ми намагаємося допомогти нашим клієнтам зробити вигідну фінансову операцію, обравши правильний момент. Тому на офіційному сайті можна цілодобово ознайомитися з останніми курсом валют;
 • конфіденційність інформації. Ми гарантуємо повний захист особистих даних наших відвідувачів і їх фінансових операцій. Ці відомості надійно захищені і ми ніколи не передаємо їх стороннім особам.

Таким чином фунт до долара, курс яких постійно змінюється, найвигідніше обміняти в нашому обміннику. Наші послуги якісні, доступні і абсолютно безпечні. Ми будемо раді допомогти вам, а в майбутньому бачити серед своїх постійних відвідувачів!