• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

EUR/PLN
  •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Обмінка Харків: актуальний курс валют

Сьогодні практично кожна розсудлива людина жалкує про щось. Найчастіше це пов'язане з втраченими можливостями, а саме можливостями придбати валюту за вигідною ціною.

Ще п'ять-шість років тому у кожного бажаючого був варіант купити або продати валюту за ціною, що не перевищує десяти гривень. Але хто ж знав, що все так складеться й економіка нашої країни впаде в настільки глибоку яму. Давайте ж залишимо минуле та просто зробимо з нього висновки й будемо рухатися далі.

"А чи можливо вигідно придбати валюту зараз та як не прогоріти?" - запитаєте Ви. Відповідь на це питання досить таки проста й лаконічна: "Так". Адже зараз наша країна переповнена різними можливостями, особливо можливостями по заробітку за допомогою фінансового ринку. Як і раніше, головне правильно підібрати момент та вигідно вкласти в це свої заощадження. Давайте ж покроково розберемо усі можливі варіанти послідовності Ваших дій. Як і в більшості випадків, у Вас існує два варіанти:

  • Віддати свої кошти в розпорядження фахівців, які вже не один десяток років займаються купівлею та продажом валюти.
  • Займатися всім перерахованим вище самостійно.

Як перший, так і другий варіанти мають свої плюси та мінуси. Пропонуємо детально розібрати кожен з них.

При виборі першого варіанту, Ви істотно полегшуєте собі життя! Коли Ви віддаєте свої гроші або їх частину в розпорядження трейдерів, то Ви дуже сильно полегшуєте собі завдання з пошуку місць та підбору найкращого моменту для купівлі-продажу тієї чи іншої валюти. Вам не потрібно займатися аналізом та відстеженням курсу валют на нашому фінансовому ринку. У Ваші обов'язки входить тільки одна задача - контроль. Але хочемо відзначити, що цей варіант не дає Вам ніяких гарантій, так як успіх від трейдингу залежить тільки від суб'єктивних факторів. Іншими словами від професіоналізму того фахівця, якого Ви обираєте.

Якщо ж Ви є більше прихильником другого варіанта, то Ви безумовно знаходитесь на правильному шляху. При обранні даного варіанту у Вас набагато більше можливостей, але і відповідальність за кожен Ваш крок лежить виключно на Вас. Якщо Ви зважилися займатися купівлею-продажом валюти самостійно, Вам слід знати декілька нюансів, щодо даної справи. По-перше, варто починати весь процес обміну з вивчення ринку. А найкраще це робити за допомогою моніторингу вартості валют протягом усього дня. Лише займаючись цим регулярно, Ви зможете підібрати найзручніший момент для обміну гривні на долар або ж євро.

По-друге, ми хотіли б наполегливо порекомендувати Вам не кидатися відразу з головою та вкладати за один раз всі Ваші заощадження. А почати з мінімальних вкладів, тим самим набити собі руку та відчувати себе більш впевнено надалі.

Безпечний обмін валют в Харкові

Підібрати правильний обмінник, який поєднує у собі всі перераховані вище фактори не так-то просто. Особливо це стосується пошуку пункту обміну в Харкові, Києві, або ж у Львові. У таких великих мегаполісах, що навіть за дві дні їх все не оббігати. Та й то не кожен обмінний пункт, який Ви знайдете повністю задовольнить Ваші потреби. Сьогодні, практично на кожному розі, Ви знайдете обмінник. Але як знайти той обмінник в Харкові, який надасть Вам найбільшу вигоду і продасть валюту за більш вигідною ціною? Знову ж таки є два варіанти: або оббігати все місто самостійно, але це навряд чи Вам принесе велике задоволення, а тільки лише дикий біль в ногах вечорами, або ж відкрити інтернет та написати в пошуковому рядку: "Обмін валют Харків". Ось в принципі й весь секрет успішного обміну.

Сьогодні, всесвітня павутина просто переповнена сайтами різноманітних обмінників. Практично кожен з них пропонує величезний спектр послуг з обміну валюти в Харкові. Так як же зрозуміти, який з обмінників є найкращим для Вас. Найголовніше - завжди варто пам'ятати, що не всі сайти, які пропонують своїм відвідувачам допомогу в обміні валют є реальними. Вони можуть існувати лише з однією метою: отримання максимальної вигоди від своїх клієнтів з мінімальною або ж нульовою віддачею. Простими словами просто обдурюють своїх користувачів. "Як же не помилитися?" - запитаєте Ви. Дуже просто... Варто звернути свою увагу та витратити трошки часу на перевірку легальності й реальності існування даного обмінника. Зробити це можна, лише, звернувши увагу на документацію даного обмінного пункту, яка повинна знаходитися у відкритому доступі, характер відгуків про даний обмінний пункт. І найголовніше - це впевнитися в реальності існування філій обмінного пункту на сайт якого Ви потрапили. Так само, практично на кожному сайті можна подивитися курс валют в Харкові. Але лише на сайтах, реально існуючих, якісних обмінників, Ви можете відстежувати рухи вартості валюти на українському ринку 24/7.

З урахуванням усього перерахованого вище, ми хочемо взяти на себе відповідальність та сміливо порекомендувати Вам сайт, який відповідає всім перерахованим вище критеріям й за допомогою якого можна найвигідніше продати або ж купити фунти, долари, євро, рублі в Харкові.

Переваги обміну валют в нашому обміннику

Хотілося б відразу відзначити, що уся інформація, яку Ви прочитаєте нижче є об'єктивною і зібрані з відгуків звичайних перехожих.

  1. Надійність. Наші обмінники працюють на фінансовому ринку України вже не перший десяток років та пережили усі злети і падіння економіки нашої країни. Ми працювали, як за часів кризи, так і за часів фінансової стабільності. Всю нашу документацію, Ви зможете перевірити особисто, лише попросивши наших співробітників надати її Вам.
  2. Зручне розташування. У наш час це дуже суттєвий фактор, адже процес пересування містом забирає у нас величезна кількість часу та коштів. А ми розташовані дуже зручно! Наш обмінник знаходиться біля станції метро Площа Конституції та перебуває в трьох хвилинах ходьби від неї.
  3. Доступність інформації. Незважаючи на те, що в онлайн-сфері ми тільки розвиваємося і набираємо обертів, вже зараз Ви зможете знайти найактуальніший курс валюти в Україні. І робити це Ви можете цілодобово. Це є величезним плюсом, адже успіх обміну залежить від правильно підібраного моменту.
  4. Великий спектр послуг. На відміну від інших обмінних пунктів, які на превеликий жаль роблять операції тільки з обміну валют, ми цим не обмежуємося. Кожен бажаючий може не тільки вигідно купити або продати валюту, а й переказати гроші за кордон безготівковим розрахунком. І зробити це можна, навіть вигідніше ніж в банку.
  5. Захищеність інформації. Ми прекрасно розуміємо, що проблема доступності інформації в наш час є дуже важливою. І ми сміливо можемо Вам гарантувати, що всі Ваші особисті дані зберігаються в найсуворішому секреті.