• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс рубля до євро від КІТ Груп

Українці не мають високої довіри до національної валюти, тому постійно обмінюють її на долари, євро, рублі і інші валюти. Для цього вони звертаються в банки або пункти обміну валют. Отримуючи гроші на касі, варто стежити за тим, щоб отримати правильну суму без старих, зіпсованих або підроблених банкнот. Для того, щоб бути обізнаним про економічну ситуацію в світі і вигідно проводити обмін будь-яких валютних пар, потрібно стежити за фінансовими новинами і курсом валют. Для цього звертайтеся до фінансової компанії "КІТ Груп".

Формування курсу рубля до євро в Харкові

Курс рубля до євро

Незважаючи на погіршення політичних відносин з РФ, товарообіг між Україною і Росією залишився на колишньому рівні, це особливо помітно в мегаполісах з великими торгівельними майданчиками. За рахунок цього багатьох жителів і гостей України хвилює крос курс рубля і долара без участі гривні і подвійний емісії.

Якщо говорити про євро, то дана валюта нерідко використовується українцями для зберігання заощаджень. Курс євро в нашій країні відносно стабільний, тому заощадження в європейській валюті є захищеними. На нього впливає процентна ставка ЄЦБ, яка додатково контролює інфляцію.

Що впливає на крос курс рубль євро?

Вартість, за якою можна купити або продати євро за російські рублі і навпаки, залежить від багатьох світових і внутрішньодержавних причин. Для вигідного обміну грошових знаків варто вивчити, як утворюється курс і прогнозувати сприятливі періоди для обміну.

Курс євро до рубля може падати з різних причин:

 • збільшення інфляції;
 • запуск "друкарського верстата";
 • економічний спад;
 • ризик дефолту;
 • мала конкурентоспроможність товарів;
 • великий обсяг міжнародних кредитів і жорсткі умови для їх погашення;
 • низька активність на фінансових біржах і торгах.

Крім глобальних чинників на курс рубля до євро впливають кон'юнктурні процеси: кризи, збройні конфлікти всередині країни, катаклізми і стихійні лиха, їх ліквідація, спекуляції скупників і ін.

Де дізнатися актуальний крос курс рубль євро?

Ознайомитися з актуальним курсом валют і останніми даними з фінансових бірж можна не тільки на сайті НБУ, але і на онлайн-ресурсах сертифікованих обмінних пунктів. Дана інформація буде корисна:

 • тим, хто працює в інших країнах і зарубіжних компаніях;
 • всім, хто укладає угоди про імпорт/експорт товарів;
 • тим, хто часто подорожує або їздить у відрядження;
 • бізнесменам та іншим особам, які ведуть ділові переговори з іноземними партнерами.

Безпечний обмін рублів на євро з "КІТ Груп"

Обміняти євро на рублі

Для того, щоб швидко, вигідно і безпечно перевести російські рублі в євро, а також обміняти інші валютні пари, звертайтеся в обмінник "КІТ Груп". Він має ряд вигідних переваг для клієнтів:

 1. Захист персональних даних і повна конфіденційність угод.
 2. Своєчасне оновлення курсу в усіх касах-філіях.
 3. Робота з великим асортиментом ВКВ.
 4. Великий спектр послуг.

Якщо вам потрібно купити євро, але в касі його не виявилося, то рекомендуємо подати заявку, з вами через деякий час зв'яжеться співробітник і повідомить про накопичення необхідних коштів. Ви можете вигідно придбати у нас долари, рублі і інші валюти. Ми зробимо все можливе, щоб у вас на руках була потрібна сума грошей через короткий проміжок часу. Перед тим, як прийти в касу обмінки, можна відвідати сайт "КІТ Груп", щоб скористатися онлайн калькулятором, проаналізувати тенденції фінансового ринку, уточнити контакти і графік роботи відділень.