• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
  • {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Як заощадити на перекладах в Китай?

З Китаєм активно співпрацює велика кількість країн по всьому світу, включаючи Україну. Тому багато хто шукає способи, як швидко і вигідно перевести гроші за покупку товарів або послуг в КНР. Останнім часом Китай почав активно співпрацювати з платіжними системами, так як до недавнього часу вони були під забороною.

Активний попит на закупівлю товарів з Китаю в Україну

Купівля товарів у Китаї

На сьогоднішній день можна спостерігати велику кількість китайської продукції на українському ринку. Це показує те, що Україна веде тісні економічні відносини з КНР. Тому виникає потреба обмінювати українську гривню на китайський юань.

У Китаї з 2006 року діє закон "Про боротьбу з відмиванням коштів" і в зв'язку з цим при переказі грошей необхідно надавати свої банківські та паспортні дані. Для переказу грошей використовують різні засоби:

  • юридичні особи - банківський рахунок або реквізити отримувача, а також використання послуг спеціальних компаній;
  • фізичні особи - грошові та банківські перекази, електронні гаманці, криптовалюта, поштові перекази, оплата SWIFT-перекладом.

При переказі необхідно враховувати і тариф, так як він може в будь-який момент як вирости, так і впасти.

Основні способи економії на переказах в Китай

Грошові перекази в Китай

Існує кілька способів економії при грошових переказах з України в Китай:

  • економія на комісії. Наша компанія співпрацює з перевіреними партнерами, які зроблять переказ безпосередньо з доларів в китайський юань. За рахунок цього вам не потрібно платити додаткові комісії за кожен етап переказу коштів;
  • вам не потрібно шукати відразу кілька компаній, одні з яких займаються тільки обміном, інші - тільки переказами. У компанії КІТ Груп ви зробите відразу все в одному місці;
  • завдяки нашим партнерам гроші в Китай можуть бути перераховані на протязі 2-3 годин. Для цього необхідно знати назву банку-емітента, ім'я одержувача і номер його картки клієнта.

За рахунок таких простих рекомендацій ви зможете заощадити свій час і гроші. Якщо ви хочете зробити переказ грошей в Китай, скористайтеся спеціальною пропозицією від наших партнерів! Для цього зверніться в одне з відділень КІТ Груп - і не сплачуйте комісію за переказ. Дізнайтеся подробиці у менеджера в нашому Telegram-каналі.