• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
 • {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Як просто і вигідно вивести криптовалюту на карту?

Останнім часом стало модно вкладати гроші в криптовалюту. Це сталося в 2017-2018 роках, коли курс Bitcoin виріс на кілька тисяч відсотків. Але його зростання тривало недовго, після чого він почав знижуватися. Тому багато хто став придивлятися до інших цифрових валют. Але залишалося головне питання: як зробити онлайн обмін криптовалюти на банківську карту з мінімальними втратами?

Особливості криптовалюти

Особливості криптовалют

Криптовалюта виникла в 2008 році, як незалежна грошова одиниця. Вона не контролюється державою, але при цьому є платіжною системою в багатьох країнах.

Варто виділити кілька особливостей даної платіжної системи:

 • тут немає центрального органу управління, так як є взаємодія між учасниками, які не залежать від прийняття рішень;
 • будь-яку криптовалюту можна створити самостійно за допомогою програмного коду;
 • обмін криптовалюти онлайн здійснюється швидко і в будь-якій точці світу.

Як купити і вивести криптовалюту?

Вивід Bitcoin на карту

Раніше доводилося здійснювати безліч дій, щоб отримати віртуальні активи в тому вигляді, в якому можна ними розплатитися. Тепер даний сервіс надають онлайн обмінники криптовалюти, криптобіржі і P2P-майданчики. Кожен з них має свої особливості і правила.

У користувачів однієї з найпопулярніших криптобірж Binance є можливість знімати гроші, оплачувати покупки або послуги так само просто, як і зі звичайної дебетової або кредитної картки, головне - знайти онлайн-обмінник біткоін.

Найбільш простий і швидкий підхід для виведення цифрових грошей на карту у криптообмінників. Радимо вибирати обмінник, який гарантує безпеку угоди, що підтверджується його досвідом і тривалістю роботи на ринку, наявністю позитивних відгуків і стабільних резервів популярних валют. Одним з таких онлайн-обмінників є ObmenAT24. Через нього ви можете вивести біткоіни або будь-яку іншу крипту на карту, використовуючи систему прийому платежів, не виходячи з дому, при цьому заплативши мінімальну комісію.

Онлайн-обмінник біткоінів ObmenAT24 пропонує вам комісію максимум в 1,5% від суми транзакції з фіксованою ставкою в 5 грн.

Клієнтський шлях виведення коштів через сайт на карту досить простий:

 1. Необхідно зайти на сайт обміну криптовалюти.
 2. Вибрати необхідну валютну пару.
 3. Вказати суму обміну і уважно ввести номер банківської карти на яку будуть перераховані гроші.
 4. Після чого необхідно заповнити заявку, вказавши свій номер мобільного, e-mail та ПІБ.
 5. Уважно ознайомитися з правилами, після чого ви отримуєте згенерований програмою електронний гаманець для перерахування криптовалюти.
 6. Після швидкого підтвердження протягом декількох хвилин кошти будуть відправлені на карту.

Виводити криптовалюта на карту зовсім нескладно. Спробуйте і переконайтеся на особистому прикладі вже зараз.

ObmenAT24 - затребуваний і вигідний online-сервіс для обміну криптовалюти і роботи з електронними грошима, який працює на ринку вже 6 років. Тримати руку на пульсі найбільш конкурентних курсів можна в Telegram-каналі або безпосередньо на сайті сервісу.

Завдяки його партнеру KIT Group ви можете обміняти криптовалюту на фіатні гроші в 25 містах України в спеціально обладнаних приміщеннях. Меню сайту забезпечить легкість при перерахуванні криптовалюти на банківську карту, а служба підтримки відповість на будь-яке питання. З кожним роком клієнтська база ObmenAT24 розширюється, що свідчить про правильні вектори розвитку, як в сервісі, так і в застосуванні сучасних технологій.