• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
  • {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Як швидко перевести гроші за товар в Китай?

Китай є великим торговим партнером різних країн. Пряму конвертацію гривня/юань можуть запропонувати не всі банки, до того ж, вона нерідко супроводжується стрибками валютних курсів. Не так давно Китай почав співпрацювати з міжнародними платіжними системами, хоча раніше такі операції на його території були раніше під забороною. Це призвело до значного підвищення попиту на внутрішньому ринку, тому сьогодні доступні різні методи оплати товарів з КНР.

Особливості грошових переказів в Китай

Грошові перекази до Китаю

З 2006 року в Китаї діє Закон «Про боротьбу з відмиванням коштів», тому учасники перекладів тепер зобов'язані надавати банківські та паспортні дані. Зараз люди використовують різні методи для переказу грошей:

  • юрособи переводять оплату на банківський рахунок або реквізити отримувача, а також користуються послугами спеціалізованих компаній;
  • фізособи застосовують системи грошових і банківських переказів, електронні гаманці, криптовалюта, поштові перекази, оплачують з карти на карту.

Вибираючи систему переказів, варто враховувати тариф і обмінний курс, адже вони можуть варіюватися без попереджень.

Відправлення через міжнародні системи

Щоб скористатися Western Union, MoneyGram, Contact, необхідно знати точні паспортні дані китайських партнерів. Всі вони - непоганий варіант разової відправки грошей, популярний в Китаї, їх єдиний недолік - висока комісія і обмеження 50000 доларів в рік.

Переказ коштів через платіжні системи

Найчастіше для переказів грошей за товар у Китай використовуються гаманці Webmoney і Qiwi, PayPal, AliPay. Переклади проводяться в USD з конвертацією в CNY. До кожного клієнта можуть застосовуватися певні обмеження (для повної ідентифікації потрібно пред'явити дані паспорта та ІПН). Зручний спосіб - переклад з номера Ківі на карту системи UnionPay, а Webmoney можна застосовувати для оплати товарів у багатьох інтернет-магазинах Китаю. Такі перекази здійснюються зазвичай до 3 днів.

Банківські перекази

Оплата за реквізитами доступна майже в кожному банку, який застосовує систему SWIFT. За один раз можна перевести суму, еквівалентну 5000 $, також будуть потрібні всі банківські дані одержувача. Як правило, подібні операції проводяться в офісі, рідше - через онлайн-банкінг. Правда, є нюанс: термін переказу через звичайні банки складають 1-3 тижні. До того ж, комісія таких банківських переказів, як правило, подвійна - від банку-відправника і банку-одержувача. Тому використовувати SWIFT-перекази потрібно грамотно. Благо, для цього є надійні посередники, з якими співпрацює і KIT Group. Вони проводять переклад в лічені дні і з мінімальною комісією. А головне - без зайвих формальностей і бюрократії.

Переклади без комісій із застосуванням криптовалюти

Сьогодні криптовалюта вважається однією з найбезпечніших і надає повну свободу дій для оперативних періодів без комісій в будь-яку точку світу. Її недолік - нестабільний курс і відсутність чіткого статусу. Нацбанк Китаю та інших країн не вважає біткоіни стабільною і визнаною грошовою одиницею, тому на його думку всі угоди з біткоінами здійснюються на свій страх і ризик.

Таким чином, вибираючи метод перекладів в КНР, варто враховувати:

  • зручність операції;
  • термін зарахування транзакцій;
  • розмір комісії;
  • складність процедури;
  • надійність організації.

Підіб'ємо підсумки: найшвидші способи перекладу - через Western Union і UnionPay. Правда, є неприємні обмеження за сумами. Щоб заощадити на комісії, можна користуватися кріптообменнікамі. Ну а надати офіційні гарантії і забезпечити вигідний SWIFT-переказ зможе посередницька компанія з хорошою репутацією на ринку.

Наприклад, у компанії KIT Group є надійні партнери, які пропонують послуги за вигідними грошових переказів в Китай. Ви регулярно купуєте великі обсяги товарів з Китаю і хочете швидко переводити гроші постачальникам? Тоді скористайтеся послугами партнерів компанії "Kit Group" і робіть миттєвий переказ ГРОШЕЙ в Китай з України з мінімальною комісією.

Ніяких подвійних конвертацій, паперових зволікань і затримок. Фахівці компанії напрацювали ефективну систему взаєморозрахунків покупців з постачальниками з Китаю. Дізнайтеся всі подробиці по телефону.