0800330813

Курс фунта до гривні в Харкові на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Мультивалютні обмінні операції є одним з найважливіших напрямків роботи фінансового ринку. Більшість з них проводиться по валютних парах, де однією зі сторін транзакції виступає українська грошова одиниця. Постійно відстежуваний поточний курс фунта до гривні на сьогодні цікавить як багатьох вітчизняних підприємців, так і фізичних осіб, які отримують дохід в британській валюті. Однак виробляти такий обмін через банківські установи не завжди вигідно і доцільно. Обмінні пункти в цьому питанні проявляють більш гнучку політику.

Що впливає на обмінний курс?

Співвідношення по валютній парі GBP/UAH схильне до частих коливань. При конвертації великих сум динаміка змін принципова, і відстежити її в режимі реального часу допомагають інформаційні інструменти обмінного пункту KIT GROUP.

Важливість завжди актуального курсу фунта до Харкова пов'язана з причинами, що викликають його зростання або падіння. Серед таких основними в порядку убування є:

 • монетарна політика Національного банку України;
 • поточна геополітична і військова обстановка;
 • рішення центральних органів влади;
 • терміни виплат кредитних заборгованостей держави;
 • результати переговорів з МВФ, ЄБРР та іншими міжнародними організаціями-донорами;
 • динаміка цін на основні групи вітчизняних товарів, що відправляються на експорт і є головними джерелами валютних надходжень;
 • стан переговорів між Великобританією і ЄС по етапах реалізації BREXIT;
 • гра на пониження або підвищення на валютних біржах.

У загальних рисах короткострокове прогнозування впливу перерахованих факторів на курс фунта до гривні можливо. Однак на прогноз можуть істотно вплинути непередбачувані події, в політиці і економіці відомі під назвою «чорних лебедів».

Де здійснювати обмін в Харкові?

Високий попит на мультивалютні обмінні операції призводить до значної різноманітності існуючих пропозицій. Для здійснення обміну можна вибрати один з трьох шляхів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

 1. Державні і приватні банки.

  Серед переваг банківських установ слід відзначити безпеку процедури і гарантію захисту від отримання підроблених купюр. Основними недоліками є незручний графік роботи, можливі обмеження на видачу кешу, фіксація персональних даних клієнта та змісту проведених ним транзакцій.

 2. «Чорні» валютники.

  Звернення до подібних людям зазвичай відбувається при бажанні заощадити і зберегти анонімність. Однак пропонований ними вигідний курс фунтів стерлінгів до гривні нівелюється повною відсутністю безпеки - як клієнта, так і обмінюваних коштів.

 3. Обмінні пункти.

  Поєднують в собі переваги перших двох шляхів і позбавлені їх недоліків. Кращі обмінники, зацікавлені в довгостроковому співробітництві з клієнтами, надають максимально широкий спектр фінансових послуг - від гарантій приватності і безпеки до максимальної інформативності актуальних курсів валют, включаючи всі можливі вибірки по динаміці.

Фунт стерлінгів до гривні і переваги обмінника KIT GROUP в Харкові

Надаючи послуги з обміну валют, ми намагаємося задовольнити всі запити клієнтів. Компанія KIT GROUP гарантує Вам:

 1. Максимальну інформативність. По кожній валютній парі курс відстежується в динаміці. Вивчення наочних графіків в розрізі доби, тижня або місяця може допомогти зрозуміти тенденцію змін і вибрати найбільш зручний момент для здійснення угоди.
 2. Анонімність. Всі відомості про транзакції є суворо конфіденційними. Інформація про них не передається фіскальним органам та / або третім особам.
 3. Безпека і відсутність обмежень. Наших мультивалютних ресурсів завжди досить для обміну будь-яких сум. Обмежень і лімітів не існує, а при сумнівах клієнта в безпеці наші співробітники забезпечать супровід до автомобіля, торгового центру або іншого публічного місця.
 4. Гнучка система знижок. Застосовується при зростанні обмінюваної суми шляхом пропорційного зниження комісії.
 5. Цілодобові консультації по телефону «гарячої лінії». Ми завжди готові прийняти ваше замовлення.

Коли вигідно обмінювати валюту?

Волатильність гривні достатня висока, тому для вигідного обміну значного обсягу британських фунтів бажано передбачити період їх пікових значень. Зробити це непросто, але постійно відстежуючи динаміку фунта до гривні на сьогодні - цілком можливо.

При необхідності зробити заявку можна в будь-який час доби, після чого гроші для вас будуть автоматично заброньовані, а курс зафіксований на поточному значенні.