0800330813

Курс євро до долару в Харкові на сьогодні

EUR/USD
  •  

Світова економіка розвивається швидко. Працювати зараз можна не тільки на батьківщині, отримуючи дохід у вітчизняній валюті. Багато українців виїжджають на заробітки за кордон, в країни Європи. Отримані від роботодавців євро можна зберегти, обміняти на гривні або перевести в інші стабільні грошові знаки - американські долари, адже саме в цій валюті за статистикою проводиться велика частина розрахунків по всьому світу. Крім того, з урахуванням відносної стійкості курсу заокеанських грошових одиниць громадяни часто тримають накопичення саме в них. Тому питання можливості швидкого обміну євро на долари встає перед багатьма нашими співвітчизниками. Перебуваючи в Харкові, за покупкою доларів ви можете звернутися в наш обмінник. Зручність розташування і оптимальний конвертаційний курс - лише деякі з наших плюсів. Важливо і те, що звернувшись в наш офіс, ви можете бути впевнені у власній безпеці і збереженні ваших персональних даних.

Як вибрати момент для обміну євро на долари?

Активну динаміку змін крос-курсу долара до євро чітко видно зі щоденних офіційних даних Національного Банку України. На співвідношення грошових одиниць впливають:

  • фінансова політика США і країн Єврозони;
  • дії великих гравців на валютному ринку, в тому числі - держав;
  • стан вітчизняної економіки;
  • події - політичні, природні та економічні - в світі і всередині країни.

Дані щодо офіційного курсу, це всього лише орієнтир для комерційних банків та інших організацій, що займаються валютним обміном. Кожен обмінник прагне отримати прибуток і встановлює своє ставлення основних валют, причому протягом дня воно також змінюється.

Коли ви збираєтеся продати або купити євро за долари, вам необхідно зіставити пропозиції сотень обмінних пунктів.

Також важливо проявити обачність, щоб не потрапити до рук шахраїв. Зазвичай тим, хто цікавиться крос-курсом євро долар, «чорний ринок» валют пропонує найбільш привабливі умови. Але такі пропозиції можуть бути досить ризикованим, тоді як у нашого обмінника курси до обміну ті ж.

Наш сайт пропонує зручний сервіс інформування клієнтів про те, як змінюється крос-курс євро долар в режимі реального часу. Якщо ви хочете, щоб ми повідомили вас про його зміну, залиште прямо на головній станиці свій e-mail і натисніть на кнопку «Бути в курсі».

Де продати і купити євро за долари в Харкові?

Продати та купити євро за долари в Харкові не так просто, як може здатися. Далеко не всі обмінники пропонують послугу прямого обміну іноземних валют. У більшості випадків людина змушена переводити європейські грошові знаки в вітчизняні, а потім купувати долари. Такий процес, як правило, займає багато часу або вимагає додаткових витрат.

Наш обмінний пункт в Харкові пропонує провести операції з парою EUR-USD на вигідних умовах. Залиште заявку на покупку доларів за крос-курсом, зазначеним на сайті. Потім приходьте в наш офіс для завершення угоди.

Чому варто купити євро за долари саме у нас?

Той, хто вирішив обміняти валюту, буде шукати на ринку найвигідніші умови. Наш курс конвертації дозволяє клієнтам заощаджувати чималі суми.

Ми не встановлюємо обмежень на обмін грошей, але краще заздалегідь залишити заявку на сайті. Це дасть нам можливість підготуватися до видачі будь-якої суми готівки з урахуванням наявних касових залишків.

Важливим плюсом сервісу є можливість зафіксувати обмінний курс. Для цього необхідно залишити заявку на сайті. Процедура покупки доларів досить проста.

  1. Ознайомтеся на сайті з крос-курсом і заповніть всі графи.
  2. Після схвалення заявки, курс заморожується на 60 хвилин і не змінюється, поки касир не видасть гроші. Часу цілком вистачає, щоб дістатися до каси.

Безпека фінансових операцій - ще одна вагома наша перевага. Обмінний пункт обладнаний у відповідності до всіх вимог безпеки. Про недоторканність особистої інформації також не слід турбуватися. Несанкціонований доступ третіх осіб до інформації виключений.

Користувачі можуть підписатися на електронну розсилку з поточними умовами обміну. Це дозволяє клієнтам вибрати найкращий час для проведення передбачуваної фінансової операції за заздалегідь визначеним курсом.

Наш офіс з обміну євро за долари в Харкові знаходиться в зручному місці. Воно вибрано так, щоб знайти і дістатися до нього з будь-якого району міста не викликало ніяких складнощів. У розділі «Контакти» ви знайдете докладну адресу, а також карту проїзду. На всі виникаючі питання ми відповідаємо цілодобово за телефоном, вказаним там же.