0800330813

Курс євро до гривні в Харкові на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Якщо ви маєте справу з європейською валютою, звертайтеся за допомогою до компанії «KIT Group». Ми пропонуємо вигідний курс євро гривня і в зворотному порядку. При цьому в заявлений показник не включені приховані комісії і додаткові платежі, які сильно позначаються на сумі обміну. Ви можете відразу порахувати остаточний розмір платежу на сайті і переконатися в прозорості нашого курсу. Всі відомості про клієнта залишаються конфіденційними. При виконанні обмінної операції у замовника не запитується паспорт та інші підтверджуючі документи.

Чому популярна продаж і купівля євро в Харкові?

Широка затребуваність даної послуги обумовлена ​​багатьма причинами. В першу чергу це пояснюється інтеграцією України до Євросоюзу, що супроводжується зміцненням економічних відносин із західними країнами.

Далеко не останню роль відіграє введення безвізового режиму з ЄС у 2017 році. Ця подія призвела до стирання юридичних меж і налагодженню авіасполучення з європейськими державами. Всього через 2 роки після вступу в силу безвіза з першої столиці України почали літати лоукост-компанії в такі країни, як:

  • Польща;
  • Німеччина;
  • Австрія;
  • Угорщина та інші.

Тому дуже важливо, щоб курс євро до гривні в Харкові був вигідним.

Це питання є актуальним для трудових мігрантів, які повертаються з-за кордону в Україну або пересилають гроші своїм родичам. За погодженням з менеджером компанія «КІТ Group» приймає до оплати не тільки готівку, але також банківські картки та електронні гаманці - Webmoney, Яндекс.Деньги, Advanced Cash, Perfect Money і багато інших.

Після зміни вектора української політики і економіки в західну сторону, в Харкові відкрилося безліч відділень європейських підприємств. Одні отримують гроші на банківські карти, інші - гаманці електронних платіжних систем, треті - готівкою. Багато з них звертаються в нашу компанію, оскільки валютою Євросоюзу неможливо зробити покупку в українському магазині або оплатити рахунок в ресторані.

Переваги покупки євро в Харкові у нас

Якщо вас цікавить вигідний курс євро, купити валюту ви можете в обмінному сервісі «KIT Group» на найкращих умовах. З нами дуже зручно співпрацювати, оскільки функціонал сайту для конвертації валюти включає в себе наступні можливості:

  • динаміка курсу. На сайті нашої компанії відображається графік, який показує динаміку зміни цін за останній час. На даний момент гривня демонструє тенденцію до зростання, тому наші клієнти переважно продають європейську валюту, а не купують. На свій розсуд ви можете вибрати графік за тиждень і останній день. Ця інформація дозволить підібрати найбільш зручний період часу для обміну;
  • онлайн калькулятор. За допомогою нашого сервісу ви можете відразу розрахувати суму підсумкового платежу. Отриманий показник пропонуємо порівняти з цифрою, встановленої при самостійному підрахунку. Це дозволить переконатися у вигоді співпраці з організацією;
  • повідомлення про курс. Якщо вас не влаштовує поточний курс євро, Харків відкриває перед вами можливість зробити обмін на більш вигідних умовах. У спеціальній формі на сайті вкажіть курс валют, який є прийнятним для вас. Як тільки показник підніметься або опуститься до потрібної позначки, на вашу електронну пошту прийде відповідне повідомлення. Головне вказати діючу адресу email, до якої у вас є доступ. В іншому випадку ви не отримаєте сповіщення і можете втратити вигідну можливість;
  • переадресація заявки. Щоб не втрачати часу дарма, рекомендуємо заздалегідь зв'язатися з нашим оператором і перевірити наявність необхідної суми. Якщо ви залишили заявку на обмін, але в останній момент змінили плани, ми запропонуємо зарезервувати потрібну суму за поточним курсом або перенаправити її в інше місто. Компанія «КІТ Group» має представництва по всій Україні - в Сумах, Одесі, Запоріжжі, Києві, Львові та багатьох інших обласних центрах.

Додаткові переваги нашої компанії

Коли клієнт шукає курс євро (Харків), далеко не всі обмінки пропонують такі вигідні умови як ми. Крім факторів зовнішнього ринку важливу роль відіграє і резерв капіталу. Ми не маємо таких проблем завдяки гарній репутації і високій довірі клієнтів. Це призвело до накопичення солідних резервів, що дозволяють обмінювати різні суми. Тому наші послуги доступні широкому колу клієнтів - від приватних осіб до індивідуальних підприємців і навіть середнього бізнесу. Тому якщо вам потрібно купити євро в Харкові, звертайтеся в нашу компанію за номером телефону.