0800330813

Основні події майбутнього тижня

Україна

  • На валютному ринку не очікується значних коливань курсу протягом тижня, проте можливий поворот тренду в бік зростання курсу гривня/долар на тлі посилення бізнес активності, сезонних чинників і приходу гривні від повернення ПДВ.
  • Одним з індикаторів, що анонсуватимуться невдовзі, буде показник промислового виробництва за липень. З огляду на низьку здатність економіки відновлюватися після кризи, очікується зростання промислового виробництва відносно липня минулого року всього на 0,7% у порівнянні з 1,1% зростання в червні. Це може підтвердити слабке відновлення економіки.
  • Публікація в п'ятницю динаміки транспортного сектора за липень повинна бути більш оптимістична, ніж по промисловому виробництву, враховуючи більш швидке відновлення транспортних потоків після зняття карантинних обмежень.

Глобальні ринки

  • Основною подією поточного тижня буде економічний симпозіум представників ФРС (Федеральної резервної системи). Очікується поява даних про терміни і обсяги згортання програми монетарного стимулювання у США.
  • Основними даними, опублікованими на поточному тижні по США, будуть дані по замовленнях на товари тривалого користування і дані сектору нерухомості. Очікується підтвердження оптимістичній траєкторії руху економіки.